Plachta na bazén pro všechny tvary a rozměry

Krycí plachtu na bazén ocení zcela jisté každý majitel zahradního bazénu. Nota bene, pokud z nějakého důvodu trávíte opakovaně čas vybíráním trávy, listí a další drobností z vodní hladiny pomocí síťky. Přesně těmto problémům a časožravým aktivitám lze předcházet pomocí kvalitní krycí plachty. Současně je plachta prevencí rizika nečekaného pádu člověka nebo zvířete do bazénu. Firma Jabor dodává široké portfolio krycích plachet všech velikostí, tvarů a rozměrů spolu se vším příslušenstvím. To zahrnuje kotvící čepy, napínací gumy, průtoková síta a další případné doplňky.

Proti nehodám a znečištění

Primárním účelem krycí plachty na bazén od firmy Jabor je udržení čisté vody v bazénu, tedy zabránit nečistotám v přístupu k hladině. Druhou pak prevence nehod, jako jsou pády členů rodiny nebo domácích mazlíčků přímo do vody. To zaručuje vynikající pevnost a odolnost použitého materiálu.

Vydrží hodně a po celé dlouhé roky

Možnosti našich krycích plachet na bazén jsou opravdu široké v ohledu tvarů i barev. Mají ale společné to, že jsou vyrobeny z vysocepevnostního PVC německé výroby. To se může pochlubit gramáží 500 až 650 g/1m2 a precizností provedení samotné plachty. Obojí je garancí vysoké funkčnosti ve všech potřebných ohledech. Současné s tím naše krycí plachty na bazén vydrží při standardním a správném používání v průměru zhruba 10 – 15 let bez jakéhokoli zádrhelu.

Plachta v provedení TOP

Na povrchu krycí plachty na bazén je lak, který zaručuje snadné čistění. Model vždy disponuje sítkem na odtok vody a jednotlivými kotvícími gumami. Kotví se pomocí speciálních kolíků. PVC použité na výrobu této bazénové plachty vydrží zatížení až do 70ti kg/1m2. Model je vyroben zcela podle parametrů zadaných zákazníkem a cena jeho výroby začíná na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá obsluha s vynikající pevností

Manipulovat s TOP krycí plachtou na bazén je opravdu hračka pro kohokoli. Složky materiálu jsou spojeny technikou vysokofrekvenčního svařování. To činí spoje dokonale odolnými vůči vodě, za druhé má i svařená část zcela čistý vzhled. Plachta se tak stává jak vynikajícím nástrojem svou funkčností, tak i reprezentativním prvkem díky absenci jakéhokoli rušivého prvku.

Varianty EKONOMIK a BASIC - když nechcete utrácet

Kromě TOPu jsou tu i méně náročné varianty, konkrétně Ekonomik a Basic. Ani jeden z nich už nemá jednotlivé kotvící gumy, pouze jednu po obvodu. Stejně tak postrádají odtokové síto. Ekonomiku zůstalo povrchové lakování a individuální tvar. Basic už obdržíte jen jako obdélníkovou plachtu o zadaných rozměrech. Mají stejnou maximální zátěž (50 kg na 1m2), liší se ale svou cenou. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je určena zákazníkům hledajícím za přijatelnou cenu adekvátní kvalitu.

Kontakt

Pokud vás zaujal jakýkoli ze zmíněných modelů nebo máte další dotazy, neváhejte se zeptat na čísle +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.

Publikováno: 10. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Nikola Vondrášková