Aby úprava keřů byla snadná pro každého

S podzimem přichází také mnoho povinností, které je potřeba vyřídit, aby zahrada i příští rok vzkvétala podle vašich představ. Jednou z nich je i stříhání keřů živých plotů. Pokud je dobře a včas ostříháte, udrží si stejný tvar po celou zimu a na jaře zase dobře porostou.

Takové zastřihnutí ale ne vždy patřilo mezi snadné práce. Některé stroje jsou opravdu těžké a zarovnávání vůbec neutíká, naopak můžete mít celkem rychle pocit, že vás přemáhá únava. Proto moderní doba přináší i moderního pomocníka, který perfektně padne do ruky a bude se s ním dobře pracovat i méně silným lidem. Aby práce šla jako po másle.

Aku nůžky na živý plot Kärcher HGE 18-45 Battery přináší bezstarostné stříhání bez kabelů, ergonomický design, bezpečnostní funkce a přehledný LCD displej. Aku nůžky vám ušetří čas a úsilí při tvarování zahrady podle vašich představ. Diamantová broušená řezná lišta umožní precizní střih z každého úhlu. Díky nízké hmotnosti vás práce jen tak neunaví. Na baterii si kdykoliv můžete na přehledném LCD displeji zkontrolovat zbývající čas práce s nůžkami. Přiveďte svou zahradu do perfektního stavu s touto inovativní technologií.


www.karcher.cz

Publikováno: 29. 09. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Adéla Kovaříková