Plachtové haly od Mobidocku odolají každému rozmaru počasí

Už dávno neplatí, že by plachtové haly byly jen vratká konstrukce pro několik lidí a bedýnku se zeleninou. Dnes už konstrukce tohoto typu odolají i vichřici a spolehlivě ochrání i stovky lidí nebo ustájí letadlo. Jejich odolnost platí jak pro jednorázové akce, tak například pro dlouhodobé skladování nebo jinou aktivitu, která trvá v řádu měsíců či let. Nakonec jejich životnost je až 20 roků při kvalitním provedení celého systému. Což u Mobidocku spolehlivě platí. Tajemstvím takové odolnosti je absolutní vypnutí textilního pláště, který se pak stává nezlomným štítem proti veškerým vlivům a nešvarům okolí. Tím zaručuje ve vnitřním prostoru naprosto nerušené zázemí. Takové vypnutí zase dovoluje zcela precisní konstrukce celého systému. Právě díky tomu vydrží plachtové haly od Mobidocku i v náročném prostředí.

Odolnost po celé dlouhé roky

V případě jakýchkoli nenadálých potíží vám Mobidock bez odkladu vyrobí a nainstaluje zcela nové opláštění pro celou halu. Lze také různými způsoby kombinovat textilní plášť a trapézové plechy v rámci celé plachtové haly. Model haly TOP je prováděn v RAL barevném provedení. Materiál má oboustranné lakování a splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění se pohybuje v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

A když se podíváte zvenku

Vnější strana vaší plachtové haly je výborný prezentační nástroj. Takže pokud na ni chcete umístit své logo nebo jiné grafické prvky, rozhodně dejte vědět našim technikům. Grafikové naší firmy vám vypracují podle vašeho zadání konkrétní návrh a následně provedeme samotný tisk - buď ruční, nebo digitální. Vaši halu si tím pádem nikdo nesplete a bude snadno k nalezení i mezi případnými dalšími objekty veletrhu nebo výstavy. Zastřešovali jsme tímto způsobem například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Univerzální kvalita i odolnost pro každý projekt

Plachtová hala se hodí jako sklad zboží, parkování vozů, jako umístění pěstírny nebo rozsáhlejší dílny pro montáž něčeho uvnitř. Případně se velmi hodí v případě, že potřebujete operovat s něčím, co nejde přesunout a zázemí zkrátka musí vzniknout...no na místě. V takovém případě je právě plachtová řešení navýsost „po ruce“ a navíc technicky nenáročné ve srovnání s jinými možnostmi. Haly Mobidock v tomto ohledu poskytují vynikající zázemí pro nejrůznější účely a to vše za naprosto skvělou cenu.

Vaše cíle, naše možnosti a postupy

Podle vašeho záměru a potřeb vám naši lidé načrtnou, co všechno se dá s plachtovou halou provádět. Dalším krokem bude komplexní návrh řešení vaší situace. Jsme vám samozřejmě k dispozici pro průběžné konzultace, podněty a zodpovězení vašich případných dalších otázek. Samotná stavba je realizována během několika dnů, maximálně týdnů - podle potřeb a náročnosti. Není pak problém demontáž a například přemístění – na obojí je konstrukce dostatečně flexibilní.

Zavolejte nám ještě dnes

Můžete nás kontaktovat přes náš webový formulář, na mobilu +420 605 797 777 nebo přes mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Publikováno: 27. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Nikola Vondrášková