Chraňte svůj majetek a mějte klidné spaní

Postavit nebo si koupit dům dnes znamená milionové investice. Sice je to hezký pocit bydlet ve svém, ale také velká zátěž na rodinnou pokladnu a ještě větší starost, aby se nashromážděný majetek podařilo uchránit před zloději i vandaly. Ne všichni jsou totiž přející, a byť se často tváří jako nejlepší kamarádi, mohou mít postranní úmysly. Zvládnout vše vlastními silami ale není snadné. Vedle bezpečnostní agentury, na kterou každý nemá peníze, je pak nejlepší prevencí pojištění domu. Kde ho ale vzít? Nabídka pojišťoven je různorodá. Čert, aby se v nich vyznal. Standardní majitel nemovitosti by ocenil takovou smlouvu, která ho bude chránit před přírodními živly, zloději, vandaly, ale i nešťastnými náhodami, které jej mohou v krajním případě i připravit o možnost dům obývat. Může se tak stát třeba při požáru nebo výbuchu plynu. Náhradní bydlení na dočasnou dobu se tedy bude taky hodit.

​Proč je Bezpečný domov plus nejvýhodnější?

Těmto všem požadavkům odpovídá komplexní pojištění od ERGO Bezpečný domov plus. Pojistná částka je navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti a ochrání vás před rizikem podpojištění nebo naopak přecenění. Vše bude nastaveno tak, aby to optimálně odpovídalo konkrétním podmínkám. Nevyhazujte peníze zbytečně oknem a sjednejte si pojistku šitou přímo na míru. Pojistit si dům online jde ještě dnes a z pohodlí vašeho obýváku nebo kanceláře. Stačí k tomu znát rozměry vlastního domu a vědět, zda chcete pojistit pouze skelet, nebo i vybavení. Pojištění budov a bytů se totiž od pojištění domácnosti liší a v ideálním případě je vhodné mít pojištěno obojí.

Budete tak chráněni před celým spektrem rizik, jako jsou vichřice, krupobití, úder blesku, požár, záplavy, krádeže, vloupání, ale i zkažení mražených potravin nebo rozbití skla z jakékoliv příčiny. Skutečně je tomu tak. Pojištění nemovitosti od ERGO pojišťovny je prostě nejlepší ochranou, která je nyní na trhu k dispozici. Smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne. Pojistné je vždy placeno běžným způsobem, tedy s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Nikola Vondrášková