Skutečně odborná pokládka podlah

Naše společnost se věnuje odborné pokládce podlahových krytin a jejich následné údržbě. Díky mnohaletému působení na trhu a stovkám realizovaných zakázek máme otestovány kvalitní výrobce podlah a klientům vždy dodáváme pouze takovou podlahovou krytinu, kterou máme osobně vyzkoušenou. Samozřejmě jsme schopni položit také podlahovou krytinu klientem dodanou. Zakázky realizujeme v Praze a okolí do 40 km, naši odborní podlaháři jsou k dispozici pro domácnosti i komerční prostory.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultaci na místě realizace zakázky nabízíme zdarma stejně jako zaměření prostor a položkovou kalkulaci prací. Kromě odborné pokládky podlah naše podlahářství samozřejmě poskytuje také službu vyrovnání podkladu před pokládkou a případný odvoz s ekologickou likvidací původní podlahové krytiny.

Dřevěné podlahy do bytu i kanceláře

Dřevěné podlahy jsou klasická a nádherná přírodní podlahová krytina s jedinečnými vlastnostmi a silnou estetickou stránkou. Vynikají přirozeným vzhledem s nádhernou kresbou a mají velice příjemný, lehce pružný povrch. Dřevo je navíc zcela ekologický materiál, který se snadno obnovuje a lze mu i navrátit původní vzhled i opakovaně.

Varianty a novinky

Dřevěné podlahy se vyrábějí z různých druhů dřev od dubu a buku přes habr, olši nebo třešeň. V posledních letech se na trhu objevily také korkové podlahy a získaly si na něm pevnou pozici. Mezi dřevěné podlahy řadíme také exotický bambus, který sice je travina, ale podlahy z něj vyrobené mají obdobnou kvalitu jako dřevěné. Dřevěné podlahy jsou dostupné v mnoha provedeních od klasických prkenných přes parkety a mozaiky až po plovoucí s různými systémy montáže. Dostupné jsou ve více verzích, jak v masivu z jednoho kusu dřeva, tak i jako sendvičové, zhotovené z několika různých vrstev dřeva nebo i jiných materiálů. Svrchní vrstvu ovšem vždy tvoří dřevo.

Profesionální postup

Pokládka podlahy se technologicky liší podle jednotlivých typů dřevěných podlah a pro dosažení skvělého výsledku s dlouhou životností je vhodné svěřit její realizaci specializované firmě. Rádi vám zajistíme položení klasické dřevěné podlahy, parket, mozaiky nebo plovoucí podlahy.

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o konkrétní konzultaci se na nás neváhejte obrátit na telefonu +420 732 653 601, mailové adrese info@podlahygroup.cz nebo skrze kontaktní formulář na webu.

Publikováno: 23. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Nikola Vondrášková