Přesun bytu bez problémů, to je stěhování Praha

Když se spojí tradice kvalitního a profesionálního servisu s lety zkušeností se stěhováním všech možných prostor do nových prostor, vznikne vám stěhování Praha. Jsme tým profesionálů a stěhujeme jakékoli byty od 1+0 do patrových střešních apartmánů či dalších rozlehlých prostor. Kombinace těchto vlastností a zmíněného záběru je zárukou skutečnosti, že volba naší firmy pro vás znamená absenci starostí se stěhováním, hladký průběh celé akce a velmi příznivou cenovou kalkulaci navíc. Působíme v Praze, po celé České republice a stěhujeme i do zahraničí.

Konzultace na místě jako výchozí bod

Před každým stěhováním je ideální sejít se na místě s naším technikem a probrat s ním napřímo vše potřebné. Projde si s vámi veškeré prostory, zodpoví vaše dotazy, zpracuje připomínky a podle vašich potřeb sestaví harmonogram celého stěhovacího procesu včetně cenové kalkulace. Stěhování Praha nedělají problémy jak běžné kancelářské položky jako židle, stoly, počítače, sekretáře, pořadače apod., tak ani lisy, stroje, mechanizace, trezory a další objemná, těžká či naopak citlivá břemena. Ale potřebujeme o nich vědět předem, abychom přijeli i s potřebnou technikou jako jsou zvedáky, plošiny a další nástroje.

Kdy a jak to zabalit

Ne, nejde o vzdávání se stěhování. Jen o to, že vám naši lidé poskytnou pro stěhování veškeré obalové a stěhovací materiály – fólie, řemeny, bublinkové fólie, výplně i vratné přepravky či krabice všech typů a velikosti. Stejně tak vám pomůžeme přímo na místě věci zabalit, aby nic z vašeho majetku nepřišlo během přesunu k žádné úhoně. Pokud budete potřebovat během stěhování něco vyhodit – nábytek, elektrospotřebiče – není to pro mezinárodní stěhování také problém. Věc odvezeme na sběrný dvůr k ekologické likvidaci. Provedeme to buď přímo vlastním vozem, nebo pro větší objemy zajistíme odpadový kontejner. Máte tak o další starost míň.

Den D, nebo spíš S

V den samotného stěhování prosím zajistěte pro naše vozy dostatečný parkovací prostor i všechny potřebné přístupové cesty. Je jasné, že specifickými a náročnými položkami strávíme nějaký čas, připravte ovšem běžné položky tak, aby je bylo možné rovnou odnést do vozu. Všechno tak bude probíhat mnohem snáze a Vy ušetříte za čas trávený celou operací. Jakékoli nečekané komplikace zdržují stěhování Praha a Vás stojí peníze navíc. Proto je vzájemná součinnost v oboustranném zájmu.

Zavolejte nebo napište

V případě potřeby mezinárodního stěhování se nám ozvěte na nonstop linku +420 723 123 100 nebo mail kancelar@stehovanilevnepraha.cz. Naši lidé jsou tu pro vás.

Publikováno: 10. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Nikola Vondrášková