Aby pohodové chvíle s krbem byly ještě pohodovější

 Celá zahrada spí pod bílou přikrývkou. Tu a tam zacvrliká nějaký ptáček. Ale jinak celá patří vašim malým ratolestem, které pro sníh naleznou to nejlepší využití. V nejlepším to skončí koulovačkou a při nejhorším stavěním iglú. Tak či tak, večer u vyhřátého krbu vás jednoznačně hezky zahřeje. A s ranním úklidem popela si také lámat hlavu nemusíte. Tedy pokud už máte spolehlivého pomocníka.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po z máčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 11. 02. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Nikola Vondrášková